PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Airsoft-shaman - Přijatý

+2
Assanor
Airsoft
6 posters

Goto down

Airsoft-shaman - Přijatý Empty Airsoft-shaman - Přijatý

Příspěvek  Airsoft Thu Dec 23 2010, 23:08

1. Nick tvé postavy: Airsoft


2. Tvůj level: 80


3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec): Enchanting 350(dorábam do full) Dual talenty (ELE/Encha) Primar su Encha,ELE mam do PVP.


4. Kolik ti je?:18


5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: dokopy 6 rokov (6let)


6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): TBC - full clear setko co tam je / WOTLK bol som vela normalov HC som nie velmi lebo som vyexpeny 3 dni a VOA 25 Full


7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen: Na twinstare len v Meritum Sacrum- odchádzam k normálnejsím ludom ktorý sa somnou dokázu bavit rovnocenne s humorom aj napriek tomu ze nemam GS 3000+ a zoberu si ma zo sebou do raidov nie ako Meritum Sacrum


8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se): Ano mam mikrofon a MUMBLE TS3 stiahnut mozem len mi dajte link uz je neskoro vecer Very Happy nechce sa mi hladat.


9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu):
Ak mam skolu tak max do 10:00 , prazdniny tak aj do rana Smile ( vykendy mi nechávajte volne mam totizto babu ale hravam aj vtedy len nie vecer ale povedzme poobede od 1 do 4 (to bol priklad) niekedy viac niekedy nie.

10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese):
EQ je taký ze nemusite kukat na armory... mam Rare set z leatherworking + na enchantovi aj green

11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět):Študujem na Strendej priemyselnej škole v Hurbanove a študujem tam odbor Pozemné stavitelstvo a som žiak 3-tieho ročníka zo 4-och ročníkov.


12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a):Sargeras 1,5 roka , Narnias 2 roky , wowcrack 2 roky


13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe): Som 18 ročný chalan z Nových Zámkov ktoré sa nachádzaju na juhu Slovenskej republiky.Žijem tu celý svoj ******** život. Inak som srandista nenadávam len ked ma maximálne vytočí volačo ale snažím si držat jazyk za zubami. Mám velký zmysel pre humor a inteligenčný koeficient podla testu 123. Asi to bol chybný test...


14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: poznám necelých 10 minut hraca Assanor ktory reprezentoval na Worlde vasu guildu a podal mi slusne info o vas ktore sa mi zapacily a preto logicky pisem tuto prihlasku.


15. Další postavy na phobosu: ALTOVIA- 39pries/40mage = 6x Heirloom... a zo srandy lowik hunter a rogun ale to je len for fun... Mal som este 55 Paladina a 60 DK ale predal som a vymazal... Hram iba za SHAMANA aktívne... ostatné len tak ze kedy ako ma chytí...
Apropó ked treba tak vyexpím daco pre guildu...



Pridal som Komentare na vase prispevky....


Naposledy upravil Airsoft dne Thu Dec 23 2010, 23:27, celkově upraveno 1 krát

Airsoft

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 23. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Airsoft-shaman - Přijatý Empty Re: Airsoft-shaman - Přijatý

Příspěvek  Assanor Thu Dec 23 2010, 23:14

Tak prihlaska pekna .. ale jeden hacek Chodime Raidy o vikendech takze se nak zarid... jinak sem PRO na test

Assanor

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Airsoft-shaman - Přijatý Empty Re: Airsoft-shaman - Přijatý

Příspěvek  Jongo Thu Dec 23 2010, 23:14

Ohľadom toho víkendu, raidujeme prevažne v sobotu od 16:00 takže ak by si nemal čas tak to nemá cenu. Napíš či by si si to nemohol nejak zariadiť.
Jongo
Jongo

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 04. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Airsoft-shaman - Přijatý Empty Re: Airsoft-shaman - Přijatý

Příspěvek  Airsoft Thu Dec 23 2010, 23:23

Jongo napsal:Ohľadom toho víkendu, raidujeme prevažne v sobotu od 16:00 takže ak by si nemal čas tak to nemá cenu. Napíš či by si si to nemohol nejak zariadiť.


Aha to som nevedel... Hm... keby aspon nedela ale sobota to som o takom case vecsinou s babou alebo volaco pomaham rodicom... no teraz v sobotu budem... ale potom to neviem... vacsinou to je tak ze 1 sobotu som 1 nie ked si to tak vezmem takze 50% ucast by bola zhruba... ale tak keby sa slo nieco inokedy ako v sobotu tak natom by som bol... skoda ze neplanujete aj pocas tyzdna.

Airsoft

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 23. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Airsoft-shaman - Přijatý Empty Re: Airsoft-shaman - Přijatý

Příspěvek  Airsoft Thu Dec 23 2010, 23:24

Assanor napsal:Tak prihlaska pekna .. ale jeden hacek Chodime Raidy o vikendech takze se nak zarid... jinak sem PRO na test
Aha to som nevedel... Hm... keby aspon nedela ale sobota to som o takom case vecsinou s babou alebo volaco pomaham rodicom... no teraz v sobotu budem... ale potom to neviem... vacsinou to je tak ze 1 sobotu som 1 nie ked si to tak vezmem takze 50% ucast by bola zhruba... ale tak keby sa slo nieco inokedy ako v sobotu tak natom by som bol... skoda ze neplanujete aj pocas tyzdna.

Airsoft

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 23. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Airsoft-shaman - Přijatý Empty Re: Airsoft-shaman - Přijatý

Příspěvek  chilli Fri Dec 24 2010, 00:34

nevidel som u nas shamana.. urcite bodne a aspon bude rychle equipovany Smile
chilli
chilli

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 12. 10
Age : 36
Location : KOSICE

Návrat nahoru Goto down

Airsoft-shaman - Přijatý Empty Re: Airsoft-shaman - Přijatý

Příspěvek  Ariel Fri Dec 24 2010, 09:48

Byl bych PRO TEST
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

Airsoft-shaman - Přijatý Empty Re: Airsoft-shaman - Přijatý

Příspěvek  Icecoffee Wed Dec 29 2010, 21:50

Přijat
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Airsoft-shaman - Přijatý Empty Re: Airsoft-shaman - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru