PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marduk_paladin - Přijatý

4 posters

Goto down

Marduk_paladin - Přijatý Empty Marduk_paladin - Přijatý

Příspěvek  Marduk Tue Dec 28 2010, 14:44

1. Nick tvé postavy: Marduk


2. Tvůj level: 80


3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec): Upřednostňuji PvE, PvP jen výjimečně. Jako main spec mám holy http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Marduk&gn=Earthmothers+grove. Off spec retribution.


4. Kolik ti je?: 21 let


5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: No pokud budu počítat i začátky na Tranzeru a Mystiqu, tak to bude s přestávkami už 2,5 roku.


6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): Co se týče TBC mám jisté rezervy, které jsou zapříčiněné tím, že jsem s Wow začal v relativně pokročilém herním věku. S wotlkem jsem se setkal až tady na Twinstaru. Mám odježděné a naučené taktiky v naxxu10/25, OS25 +3, EoE25ku. Pokud bude třeba, nemám problém s přípravou a dopněním potřebných znalostí co se taktik týče. ('blížící se' Ulduar)

7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen: Eartmother's groove


8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se): Mikrofón mám, netrpím žádnými vadami ani poruchami takže můžu i mluvit :-) TSko mám zatím jen 2ku, TS3 si mohu opatřit.


9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu): Denně. Udělat si čas na hraní pro mě není problém, jsem schopen se přizpůsobit požadavkům ostatních.


10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese): http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Marduk, full minning a k tomu JWC 440+, momentálně dopňuji plánky, které ještě nemám ( chybí mi zhruba 20%)


11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět): Studuji v 2. ročníku VŠB-TuO_FBI


12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a): Jak jsem psal výše ,už je to doba, ale přece : Tranzer, Mystiq


13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe): Napíšu tady proč jsem nucen hledat novou guildu. Důvod je celkem jasný, guilda ve které se ještě stále nacházím (Earthmother's groove) se, bohužel, začíná rozpadat kvůli přechodu mnoha hráčů z vedení guildy na jiný server. Nejsme už schopni složit ani desítkové raidy a celkově upadla i atmosféra v guildě. Doufám, že se u vás aktivně zapojím do chodu guildy a budu tak mít možnost pravidelně chodit guildovní raidy, popřípadě eventy a pomáhat kde bude třeba. Doufám, že i u vás platí přednost guildovních zájmů před zájmy jednotlivých hráčů. Pokud jsem zapomněl na něco důležitého, případné dotazy rád zodpovím ingame nebo tady.


14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: Osobně určitě ne, ingame snad taky ne, jestli zná někdo mě to netuším :-)


15. Další postavy na phobosu: Hraji jen za svého paladina, alty nemám žádné.
Marduk
Marduk

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 28. 12. 10
Location : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Marduk_paladin - Přijatý Empty Re: Marduk_paladin - Přijatý

Příspěvek  Kuklik Tue Dec 28 2010, 15:56

Šak proč ne heal se vždy hodi že. Pro

Kuklik

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 27. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Marduk_paladin - Přijatý Empty Re: Marduk_paladin - Přijatý

Příspěvek  chilli Tue Dec 28 2010, 21:39

Holadina som poriadne v guild nevidel .. Ano
chilli
chilli

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 12. 10
Age : 36
Location : KOSICE

Návrat nahoru Goto down

Marduk_paladin - Přijatý Empty Re: Marduk_paladin - Přijatý

Příspěvek  Ariel Wed Dec 29 2010, 02:58

Krásná přihláška Smile
Vypadáš rozumně.
100% PRO
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

Marduk_paladin - Přijatý Empty Re: Marduk_paladin - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru