PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nye - Druid - Přijatý

+3
Horry
Aqulween
Nye
7 posters

Goto down

Nye - Druid - Přijatý Empty Nye - Druid - Přijatý

Příspěvek  Nye Sun Oct 17 2010, 22:55

1. Nick tvé postavy: Nye


2. Tvůj level: 80

3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec): zatial low skill jwc a min , talenty: resto(pve)/resto(pvp)...talenty mozem menit podla potreby guildy , mam skusenosti za vsetky talenty takze nebude problem retalent


4. Kolik ti je?: 17


5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: Wowko hrám už cez 5 rokov.som nolifer Very Happy nepřeháním to, ale hraju často


6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): TBC: Začal som hrat ešte ked nebolo ani TBC ale v tych dobach som ešte expil.V BC som chodil vačšinou za tanka druida.tankoval som Ilidana a bossov v SWP.ked bolo treba som bol aj restak..kedže som bol main tank v guilde tak som chodil stale len tankovat.Hrával som aj za ine klasy.konkretne za všetky Very Happy s hráčom Pete som mal spoločne postavy dokopy cca 15 postav. všetko lvl 70 na BC.s príchodom Wotlk sme prešli na twin.tu momentalne mám skúsenosti za Roguna,DK a druida.Dkčko ako tank a dmg .druid feral dmg a healer...čo sa týka PvP som mal na tbc full s4 druida.. teraz tu mam hate s deadly doplnkami rogunu.. Druid ešte len mat bude Smile pve mám odchodene všetky raidy a dungy na twine čo sú zatial otvorene..taktiky sú neni problem čo treba sa pozrem na povedzme wowhead.. na raidoch počúvam čo sa odomna žiada..som ninja Very Happy

7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen:
V My z káčerova B.. leave sám pač to tam majú pochmúrne a moc sa za druida raidy nedostavam ..a nedovolia mi zanho chodit velke raidy...ani male Very Happy len dungy

8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se):
Mám mikrofon novy takže nieje problem ... TS 3 mám tam nieje tiež problem...kecám vela a kraviny vačšinou Smile


9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu): Skor by sa hodila otázka kedy nehram .. hrám non-stop... jak erot. salon Very Happy Možem tu byt stale kedy je potreba


10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese):
http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Nye

TBC: http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Mikysa




11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět):
chodím do školy..som žiak 3 ročníka na strednej..študujem informatiku na gymnaziu


12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a):
hral som na serveri narnias ... bol som v top tabulke playedu Smile a ešte aj stale som myslím


13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe):
Tak volám sa Tomáš.Momentálne bývam u Peteho lebo sa stahujeme.Mám dvoch súrodencov 2a pol ročného brata a neviem či to možem povedat ale 19 ročnú sestru Smile zaujímam sa o wow Very Happy a počítače celkovo... niekedy sa venujem tvorbe stranok a obrázkov.cez víkendy chodím do práce ale len do 14 tej takže raidy čo sú o 16tej by som mal stíhat.Ak som na niečo zabudol doplním.A nosím okuliare Smile
btw moj nick na narniase bol Mikysa Smile


14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho:
Pete ..v realy je to moj bratranec.. poskytuje mi strechu nad hlavou Very Happy
Aqulween ..poznám ho ešte zo serveru kde som hral ..blázen čisty v arenach Smile
Možno aj dakoho dalšieho ale neviem ake tu majú nicky ak su z narniasu


15. Další postavy na phobosu:
Mikysa,Tomigan

Nye

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Nye - Druid - Přijatý Empty Re: Nye - Druid - Přijatý

Příspěvek  Aqulween Sun Oct 17 2010, 23:11

- tohoto hráče znám z Narniasu hodně dlouho, a byl to snad nejlepší feral tank na serveru
- je tu i pete, tak proč ne on (aspon tu bude zase další komunita, a pete tu bude mít někoho koho zná déle)
- tenhle člověk je fajn, wowko miluje, je to Very Happy hrozný zavislák a kamarád. takže se za něho plně ručím Exclamation

- jsem PRO ale to je poslední druid co bych nabral.

PS : slimes nemá v guildě nemá moc velký played, a nechci aby tu byl feral co chce věci na strength.

Aqulween
Aqulween
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 03. 10. 10
Location : Czech Republic, Liberec

http://www.payback.webnode.cz

Návrat nahoru Goto down

Nye - Druid - Přijatý Empty Re: Nye - Druid - Přijatý

Příspěvek  Horry Mon Oct 18 2010, 05:54

Rozhodně proti... Předruidováno, není noormální mít na raidu 5 druidů.
Horry
Horry

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 04. 10. 10
Location : Teplice - Bílina

Návrat nahoru Goto down

Nye - Druid - Přijatý Empty Re: Nye - Druid - Přijatý

Příspěvek  Aqulween Mon Oct 18 2010, 09:29

To je sice pravda, ale tak to bývá druidů bylo vždycky nejvíc. A tak to asi zůstane. Spíš je problém v tom, že nikdy nechci aby se stalo aby někdo musel jít respec. na spec který mu nevyhovuje nebo ho nebaví. Chci aby to fungovalo tak, aby se raid obešel i bez těch důležitějších lidí. Jako jsi ty, a všichni co se o guildu starají. Navíc Nye je skvělej člověk, daroval mi tu dřív i postavu. Opravdu chci abych ho měl v guildě. Určitě se nebude cpát do raidu, a rád počká až bude místo. A na EQ mu taky nezáleží. Udělá si vždy to co bude pro raid vhodné. A když se bavíme o nějakém (počtu v guildě) určitě přispěje víc než slimák který nehraje, a v sobotu nemůže chodit raidy. A hlavně na raidování přez týden - jsou občas třeba nějaký lidi kteří mají čas i ve školní dny. PS : má rogunu, dk, druida. Nechci aby někdo koho z WoW znám - už 3 roky a to z různých serverů nebyl semnou v guildě Surprised A pokud vezmeme jeho, můžu 100% zaručit že pokud do guildy přihlášku podá nějaký druid i kdyby to byl můj sourozenec, budu PROTI


Naposledy upravil Aqulween dne Mon Oct 18 2010, 09:33, celkově upraveno 2 krát
Aqulween
Aqulween
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 03. 10. 10
Location : Czech Republic, Liberec

http://www.payback.webnode.cz

Návrat nahoru Goto down

Nye - Druid - Přijatý Empty Re: Nye - Druid - Přijatý

Příspěvek  Icecoffee Mon Oct 18 2010, 09:31

PRO pokud by jsi byl feral..resto druidů máme hodně..ale konečné slovo má CL...
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Nye - Druid - Přijatý Empty Re: Nye - Druid - Přijatý

Příspěvek  Aqulween Mon Oct 18 2010, 09:34

Icecoffee napsal:PRO pokud by jsi byl feral..resto druidů máme hodně..ale konečné slovo má CL...

Myslím si že, tady nebude třeba co pojede za SPEC. Jsme na Wotlku, a zde je možné během týdne udělat EQ na ten druhý. Takže může jezdit za druida feral tank, feral dmg, balance, resto. A nebo klidně tankovat za DK (kterého má jako tanka) A nebo snad dmgovat za Rogue. To je jedno alien Very Happy
Aqulween
Aqulween
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 03. 10. 10
Location : Czech Republic, Liberec

http://www.payback.webnode.cz

Návrat nahoru Goto down

Nye - Druid - Přijatý Empty Re: Nye - Druid - Přijatý

Příspěvek  Icecoffee Mon Oct 18 2010, 09:39

Aqulween napsal:
Icecoffee napsal:PRO pokud by jsi byl feral..resto druidů máme hodně..ale konečné slovo má CL...

Myslím si že, tady nebude třeba co pojede za SPEC. Jsme na Wotlku, a zde je možné během týdne udělat EQ na ten druhý. Takže může jezdit za druida feral tank, feral dmg, balance, resto. A nebo klidně tankovat za DK (kterého má jako tanka) A nebo snad dmgovat za Rogue. To je jedno alien Very Happy

Tak když tak, tak jsem PRO..ale říkám, posledné slovo má CL a já se příkláním pro feral tanka spíš než resto
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Nye - Druid - Přijatý Empty Re: Nye - Druid - Přijatý

Příspěvek  Ariel Mon Oct 18 2010, 13:26

Předruidováno, to je pravda, ale jak říkal Aqu, pokud tady má blízkého a je to tak nolife overskilled, tak se to hodí, byl bych rozhodně pro feral tanka, druidů tanků není moc, a Bonxo, mi příjde, že chodí jenom raidy a potřebujem někoho, kdo tam bude normálně i přes týden, na hera apod. Very Happy ...a druidi se mi dobře healujou rabbit + má ještě další postavy, takže v pohodě.
Mám z něj dobrý pocit, jsem PRO a myslím, že Mikysa mi něco říká.
GL
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

Nye - Druid - Přijatý Empty Re: Nye - Druid - Přijatý

Příspěvek  Gal Mon Oct 18 2010, 14:36

Druidů máme opravdu dost. Ale je pravda, že druidi jsou podobně jako paladinové vhodní na všechno... Takže jich může být v guildě klidně víc než ostatních. Přihláška vypadá dobře a Nick se mi zdá povědomý (snad se nepletu) Já jsem tedy

PRO
Gal
Gal

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 04. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Nye - Druid - Přijatý Empty Re: Nye - Druid - Přijatý

Příspěvek  Aqulween Mon Oct 18 2010, 16:29

Ariel napsal:Předruidováno, to je pravda, ale jak říkal Aqu, pokud tady má blízkého a je to tak nolife overskilled, tak se to hodí, byl bych rozhodně pro feral tanka, druidů tanků není moc, a Bonxo, mi příjde, že chodí jenom raidy a potřebujem někoho, kdo tam bude normálně i přes týden, na hera apod. Very Happy ...a druidi se mi dobře healujou rabbit + má ještě další postavy, takže v pohodě.
Mám z něj dobrý pocit, jsem PRO a myslím, že Mikysa mi něco říká.
GL

Jsem rád, jaký z něho máte pocit. A že jste pro, tohoto člověka dobře znám. A ručím za něho vlastní postavou Laughing
Aqulween
Aqulween
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 03. 10. 10
Location : Czech Republic, Liberec

http://www.payback.webnode.cz

Návrat nahoru Goto down

Nye - Druid - Přijatý Empty Re: Nye - Druid - Přijatý

Příspěvek  Ybx Wed Oct 20 2010, 08:09

Icecoffee napsal:
Aqulween napsal:
Icecoffee napsal:PRO pokud by jsi byl feral..resto druidů máme hodně..ale konečné slovo má CL...

Myslím si že, tady nebude třeba co pojede za SPEC. Jsme na Wotlku, a zde je možné během týdne udělat EQ na ten druhý. Takže může jezdit za druida feral tank, feral dmg, balance, resto. A nebo klidně tankovat za DK (kterého má jako tanka) A nebo snad dmgovat za Rogue. To je jedno alien Very Happy

Tak když tak, tak jsem PRO..ale říkám, posledné slovo má CL a já se příkláním pro feral tanka spíš než resto
Súhlasím s coffiem , som PRO feral druida (tanka) skvor ako pre dalšieho resto druida
Ybx
Ybx

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 13. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Nye - Druid - Přijatý Empty Re: Nye - Druid - Přijatý

Příspěvek  Aqulween Thu Oct 21 2010, 22:03

PŘIJATÝ LOCK
Aqulween
Aqulween
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 03. 10. 10
Location : Czech Republic, Liberec

http://www.payback.webnode.cz

Návrat nahoru Goto down

Nye - Druid - Přijatý Empty Re: Nye - Druid - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru