PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov

+2
Icecoffee
tazzynka
6 posters

Goto down

Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov Empty Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov

Příspěvek  tazzynka Sat Nov 27 2010, 16:32

1. Nick tvé postavy:
Tazzynka

2. Tvůj level:
80

3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec):
Shaman . ele/resto

4. Kolik ti je?:
15

5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?:
2 roky

6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE):
TBC som len pvpckoval / WOTLK taham pve mam T7,5 a mam full clear naxx 25/10 , OS , VOA , bol som uz aj EOE

7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen:
bol som vo FORUTNE HUNTERS a odisiel som preto lebo vedenie odislo na offik a nic sa uz nedalo vyskladat

8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se):
mam mikrofon TS3 si stahnem nemam s tim problem

9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu):
hram pocas tizdna po 15-30 kvoli skole a vikend podla povinnosti byt online na raid 5 hodin nieje zväcsa problem

10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese):
http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Tazzynka
mam ele T7,5 mam aj nejaky zakladny eq na resto ties T7,5 a mam aj pvp eq saveage
mam mining full a skining som zacal ale dorobim

11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět):
chodim na strednu 1. rok ucim sa za kuchara

12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a):
na zidnom vzdy len Twinstar

13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe):
pribeh ?? narodil som sa jedneho dazdiveho rana /// ale ne nvm co by som mal jako pisat aky pribeh no tak aspom takto Som 15 rocny chalan ktory hra WoW a chodim do skloi mam trochu problem s pravopisom ako asi vydite ale som slusni clovek viem ako sa mam spravta a ked volam ces ts niesom vulgarny snazim sa pomahat v reale tak aj v hre ludom som trpezlivi a ohladuplni bavi ma wow uz dlhsi cas a nvm co by som mal ece pisat do pribehu ved ked budete ece nieco chciet omne vediet tak a zoberete ma do guildy tam vam dovisem alebo dopoviem no to je asi vsetko ...

14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho:
Deathever

15. Další postavy na phobosu:
mam prista 68 lvl a dkcko ale to len tak naskusku





tazzynka

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 27. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov Empty Re: Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov

Příspěvek  Icecoffee Sat Nov 27 2010, 20:47

Jsem PRO, shamany potřebujeme...
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov Empty Re: Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov

Příspěvek  Horry Sat Nov 27 2010, 21:17

PRo
Horry
Horry

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 04. 10. 10
Location : Teplice - Bílina

Návrat nahoru Goto down

Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov Empty Re: Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov

Příspěvek  Ybx Sat Nov 27 2010, 23:18

Takže shamanov potrebujeme určite to je bez debaty.
Podla tvojej prihlášky mám pocit že budeš určite prínosom do našej guildy , len toto je podla mňa zatiaľ trošku mimo prihlášku ale ako som sa díval na tvoju postavu tak sem-tam choď nejaké HC na repky Wink
Počkaj dokým sa vyjadrí Jongo k tvojej prihláške ako CL shamanov Smile
Ja osobne som PRO
Ybx
Ybx

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 13. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov Empty Re: Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov

Příspěvek  Jongo Sun Nov 28 2010, 00:44

Ako prihláška nič moc ako aj pravopis Twisted Evil .
Ďakuj bohu že to nieje podstatné vo WoWku keďže ele shaman je na main v guilde len jeden tak som ZA . Čo sa týka talentov tie prerobíme to nieje problém Smile tak potom napíš niekomu v hre aby ťa nabral... Jongo končí cyclops cyclops cyclops
Jongo
Jongo

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 04. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov Empty Re: Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov

Příspěvek  Horry Mon Nov 29 2010, 08:55

oukej, dnes bych měl být ve hře od 4ř hodin. tak mě pak napiš o inv.
Horry
Horry

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 04. 10. 10
Location : Teplice - Bílina

Návrat nahoru Goto down

Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov Empty Re: Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov

Příspěvek  Ariel Mon Nov 29 2010, 18:22

100% PRO
Pravopis mi urve oči, ale jinak dost ... hmmm... co třeba CAJK?
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov Empty Re: Tazzynka / Shaman nepřijatý - welcome to kačerov

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru