PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glozi, Shaman- Přijatý

+2
ragnarr
glozi
6 posters

Goto down

Glozi, Shaman- Přijatý Empty Glozi, Shaman- Přijatý

Příspěvek  glozi Sun Dec 26 2010, 05:30

1. Nick tvé postavy: Glozi

2. Tvůj level: 80

3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec):
Shaman, talenty samozřejmě předělávám podle přesné potřeby raidu, ale primárně chci sbírat resto EQ a později cement. Dual talenty mám Resto/Cement.

4. Kolik ti je?:
20

5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?:
Hraji od patche 1.1.0 (počátky WoW), tedy asi 6 let.

6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE):
Jsem pouze PvE hráč, PvP jsem nikdy moc nehrál a nebaví mě.
Original WoW: clear - naxx a 5man dungeony všechny
TBC: full clear + ovladáni všech taktik, rozdělení raidu apod. - BT, SwP, KZ, Gruul, Magtheridon, Hyjal, TK: The Eye, ZA
Wotlk: clear pouze Naxx, poté jsem se WoW přestal věnovat kvůli maturitě apod., samozrejmě HC mám prochozené všechny.
Ještě bych dodal, že právě kvůli řízení některých raidů jsem velmi, velmi trpělivý člověk (wipy apod.) a velmi rád pomůžu nebo poradím těm, kteří přímo mne o radu nebo i prostřednistvím world ch. slušně požádají.

7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen:
Guildy byly 2 a to moje vlastní, složená jen z přátel, které osobně znám (já jediný ještě zůstal aktivní). Jako druhá byla guilda War Hammers, která mi ne úplně vyhovovala.

8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se):
Mikrofon mám, TS3 jsem schopný začít používat. Nyní používám Ventrilo.

9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu):
Pokud už si na hraní čas udělám, většinou mi nedělají problémy noční raidy. Studuji VŠ, takže moje herní doba je dost proměnlivá. Ale hraji vždy, když je čas - průměrně 4x týdně asi 2-6 hodin. Pokud jsem celý den bez práce a je ve hře zábava nebo progess raidu, zůstávám do konce.

10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese): Profese zatím nemám. Nejdřív postavy vyexpím, potom dodělávám profese podle toho, co je potřeba v guildě. Bohužel jsem čerstvá 80lvl, takže můj EQ je s gearscore 2,2k dost slabý, ale předpokládám, že to nebude hrát takovou roli. <ODKAZ NA ARMORY>

11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět):
V reálném životě studiji prním rokem VŠ v Ostravě. Obor IKT na VŠB.

12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a):
Začínal jsem na privátním serveru WareZone, který tak nějak spravoval známý. Poté přešel na Spojka.org, kde mám teď asi 6x 80lvl.
Kvůli skoro rozpadu guildy creAtive a taky kvůli známým jsem přešel sem na TwinStar.

13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe):
Jmenuji se Michael Glozar, jsem z jižní moravy (okolí města Hustopeče u Brna). Zajímám se o informatiku, navrhování PC sestav a sítí WLAN, LAN; ve volném čase píšu WWW stránky nebo programuji nějaké jednoduché věci v C++, občas fitko.

14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: Ještě ze spojky trochu líp znám Ragnara a Chilliho, nevím pod jakými přezdívkami znáte vy. Smile
Nejsem si jistý, koho dalšího z vaší guildy znám, ale pokud k vám někdo přišel z spojky, bude znát jistě mě. Za TBC jeden z nejznámějších priestů Glozicze + war Staimy. Později přibyli DK Glozzi, mage Glozi. A zbytek jsem tak nějak přebral po známých, ale také jsem dost hrával - shaman Silvanascz, druid Elunecz, rogue Tatsukicz, lock Osvald.

15. Další postavy na phobosu:
Další postavy prozatím nemám a neplánuji.

glozi

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 26. 12. 10
Age : 33
Location : Horní BOjanovice

http://www.glozar.mzf.cz

Návrat nahoru Goto down

Glozi, Shaman- Přijatý Empty Re: Glozi, Shaman- Přijatý

Příspěvek  ragnarr Sun Dec 26 2010, 09:22

ja som určite PRE Smile
ragnarr
ragnarr

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Glozi, Shaman- Přijatý Empty Re: Glozi, Shaman- Přijatý

Příspěvek  Araell Sun Dec 26 2010, 09:58

Shaman - Pro
wow 6 let - Pro
Clear vsechny raidy - Pro
Spojkař - Pro
Jižní Morava - Pro Very Happy
Araell
Araell

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 05. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Glozi, Shaman- Přijatý Empty Re: Glozi, Shaman- Přijatý

Příspěvek  Assanor Sun Dec 26 2010, 11:10

tak prihlaska .. Very Happy hezky ses rozepsal sem PRO

Assanor

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Glozi, Shaman- Přijatý Empty Re: Glozi, Shaman- Přijatý

Příspěvek  Icecoffee Sun Dec 26 2010, 19:37

PRO a není to proto, že jsi z JM Very Happy ani trošku
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glozi, Shaman- Přijatý Empty Re: Glozi, Shaman- Přijatý

Příspěvek  chilli Sun Dec 26 2010, 20:47

Som PRE je pekne stretnut cloveka zo Spojky s ktorym som bol aj v guilde... ale jedno nechapem .. Preco si sa neozyval ked som ti whispoval ? Very Happy
chilli
chilli

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 12. 10
Age : 36
Location : KOSICE

Návrat nahoru Goto down

Glozi, Shaman- Přijatý Empty Re: Glozi, Shaman- Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru