PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adyx - Warrior - Přijatý

2 posters

Goto down

Adyx - Warrior - Přijatý Empty Adyx - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Adakas Mon Dec 27 2010, 18:12

1. Nick tvé postavy: Adyx


2. Tvůj level: 80


3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec): Warrior, talenty Fury, off mám Protect


4. Kolik ti je?: 21


5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: 1 Rok


6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): TBC ovládám, WOTLK se učím, jsem výhradně PVE hráč, PVP mě nebaví.


7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen: Soul Society, odešel jsem, protože se tam nic moc nedělo.


8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se): TeamSpeak mám, mikrofon ne.


9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu): hraju skoro každý den, po večerech tady taky bývám dost často.


10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese): Equip mám nic moc, jsem čerstvá 80, ale snažím se to zlepšit. http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Adyx


11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět): Studuju 1. ročník Podnikatelské Fakulty na VUT v Brně.


12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a): CzechWow


13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe): Jak už sem psal výše, je mi 21 let, studuju VUT v Brně. Bydlím v malé vesnici kousek od Vsetína, ale většinu času trávím v Brně. Kromě sezění u kompu taky rád sportuju, hraju závodně fotbal, ale rekreačně prvozuju i jiné sporty. Taky rád sem tam zajdu s kamarády na pivo tongue


14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: Ellan, je to můj bratr.


15. Další postavy na phobosu: Adyemus - Shaman


Adakas

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 27. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Adyx - Warrior - Přijatý Empty Re: Adyx - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Ariel Mon Dec 27 2010, 22:36

PRO
aspoň budou bráchové pohromadě Smile
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru