PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marrty warrior - Přijatý

+3
ragnarr
Icecoffee
maartyy
7 posters

Goto down

Marrty warrior - Přijatý Empty Marrty warrior - Přijatý

Příspěvek  maartyy Sun Dec 19 2010, 02:33

Marrty - Human Warrior

1. Nick tvé postavy:Marrty


2. Tvůj level:80


3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec): Human Warrior tank, v offu furry dmg, profese full mining + full BS


4. Kolik ti je?: 19


5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: naplno od 1.12.1


6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): BC víc než dobré, WOTLK o něco víc než sou základy, nebylo moc času, PvP hlavne BG, PvE hera, zkušenosti s naxxem 25, voa 25


7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen: In Flames - konečně sem si našel čas na wowko a guilda nikde :-D


8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se): mám vše potřebné ;-)


9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu): ve škole jsem od pondělí do pátku, většinou do čtyř, jakmile mám padla tak hurá do wow :-D doma přes víkend mám času dost


10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese): tank GS 3720/ dmg GS 3300 Armory


11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět): první ročník Univerzity obrany, fakulta vojenských technologií, obor komunikační a informační systémy, jinak prej "profesionální" voják


12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a): dnes už zaniklé servery většinou, Exotic, Might and Magic, GM na heroes of fantasy (především práce na databázi serveru, vynikající, bohužel již zrušený server, zůstala jen fanouškovská stránka na FB), online gamers-sargeras jen krátce před úpadkem, na twinu asi od založení


13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe): Tak tedy něco o mě: Moje aktivita v In Flames upadla kolem sprna, nástupem do vyškova a poté na školu, NTB jsem měl pouze zapujčený a wow se na něm nedalo hrát, o víkendech jsem se ve hře ukazoval taky jen občas, teď už mám dostatek času na hraní. Moje záliby: ženy, pivo, metal, auta, motorky, amatérsky elektro, strojařina, sporty všeho druhu (hokej na rybníku rulezzz! ), wowko...ještě něco by se třeba našlo :-D


14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: Picklenose- spolužák ze základky i ze střední, Jinak tak z raidů co si pamatuju hory, ragy, aqulween, nějaký to kafe.....pochybuju že si mě bude někdo pamatovat :-)


15. Další postavy na phobosu: Maartyy : Gnom Warlock 71lvl, hunta 23lvl, shamik 18 lvl

Pokud bude přihláška zamítnuta z důvodu, že warriorů je moc, tak bych tuto přihlášku přenechal na warlocka, až ho doexpím tak bych se ozval znovu, jenom aby ste se kdyžtak nedivili, že se tu přihláška objeví znovu. To je asi vše, jsem připraven zodpovědět dotazy, jinak doufám že mě vemete zas mezi sebe, protože v In Flames mi bylo opravdu dobře, skvělý kolektiv, na ventrilu vždycky prdel až za roh :-)
maartyy
maartyy

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 19. 12. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Marrty warrior - Přijatý Empty Re: Marrty warrior - Přijatý

Příspěvek  Icecoffee Sun Dec 19 2010, 19:14

Přihláška v pohodě...většina tě známe..ale právě si nejsem jist toho stavu těch warrů, počkej si na vyjádření CLka Smile...jinak za mě PRO a s tím lockem by to bylo asi jistější...jestli s ním máš alespon nějaké zkušenosti..
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Marrty warrior - Přijatý Empty koment...

Příspěvek  ragnarr Sun Dec 19 2010, 19:18

ja si ta pamätam.. som Pre
ragnarr
ragnarr

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Marrty warrior - Přijatý Empty Re: Marrty warrior - Přijatý

Příspěvek  Ariel Sun Dec 19 2010, 20:16

Jasně, že pamatuju, ale ty mě už ne XD
Jsem PRO
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

Marrty warrior - Přijatý Empty Re: Marrty warrior - Přijatý

Příspěvek  Goliaftus Sun Dec 19 2010, 20:23

j


Naposledy upravil Goliaftus dne Sun Dec 19 2010, 22:34, celkově upraveno 1 krát

Goliaftus

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 19. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Marrty warrior - Přijatý Empty Re: Marrty warrior - Přijatý

Příspěvek  Assanor Sun Dec 19 2010, 20:24

tak Prihlaska je pekna a kdyz jsi u nas v guilde uz byl tak to je dobre, ale i tak par WARRIORU potrebujem takze sem PRO

Assanor

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Marrty warrior - Přijatý Empty Re: Marrty warrior - Přijatý

Příspěvek  Horry Sun Dec 19 2010, 21:08

berte ho ... Smile sice hrat nebudu ale prihlasky hodnotit budu, pokud bude chctit nejaky warr pomoct tak dojdu na ts, . . marty, kdo by si te nepamatoval ? Very Happy
Horry
Horry

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 04. 10. 10
Location : Teplice - Bílina

Návrat nahoru Goto down

Marrty warrior - Přijatý Empty Re: Marrty warrior - Přijatý

Příspěvek  maartyy Sun Dec 19 2010, 21:13

Tak to jsem rád, co jsem whispoval lidem tak většinou neměli páru kdo jsem :-D
maartyy
maartyy

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 19. 12. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Marrty warrior - Přijatý Empty Re: Marrty warrior - Přijatý

Příspěvek  Icecoffee Mon Dec 20 2010, 18:11

Přijat napiš ve hře officerovi Smile
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Marrty warrior - Přijatý Empty Re: Marrty warrior - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru