PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuklik-Warrior - Přijatý

4 posters

Goto down

Kuklik-Warrior - Přijatý Empty Kuklik-Warrior - Přijatý

Příspěvek  Kuklik Mon Dec 27 2010, 11:01

1. Nick tvé postavy:Kuklik

2.Tvůj level: 80

3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec):Warrior,Fury primarni off mam protect

4. Kolik ti je?:20

5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?:4roky

6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE):Mam projite všechny instance
classic wow:Bwl,onyx a pod,jsem Pve hrač pvp moc nemusim ani mě nebavi
BC all clear krom SWP posledni boss nastupoval Wotlk a už to nestačili opravit
Wotlk:znam taktiky na otevřene instance včetně Eoe
Wipe mi nevadi abych řekl pravdu jsem zvykly umirat v raidu eště na TBc

7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen:guilda byla jen 1 knights of heaven chci odejit sam guilda se pomalu rozpada a to se mi moc nezamlouva nechodi se instance už ani 5man dungy

8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se):
Ts3 si stahnu neni problem,mikrofon nemam ale jsem zvykly posloslouchat,nyni použivím mumble

9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu):Wow hraju často pokud se vněm něco děje a nemám zrovna co napraci tak vydržim cely den Nočni raidy nejsou problem.

10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese):Full inscription a herbal,gearscore mam 4225, http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Kuklik

11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět):

12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a):Hral jsem na Prophetslair ale dost upadl,měl sem tam 60ku wara ještě na classic wow po 3letech přechazim na twinstar

13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe):Jmenuji se Lukáš,bydlím v okrese Kolín zajimam se o informatiku rad chodim ven s kamarady hrat kulečnik stolni fotbal
Laughing

14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho:Carnes,jinak pokud někdo zvás hral na prophetslair a přešl sem tak tam jsem měl stejny nick kuklik warrior bal dost znamej-mala komunita serveru

15. Další postavy na phobosu:mám jednu prist dwarf 80lvl nick:klobaska

Kuklík

Kuklik

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 27. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Kuklik-Warrior - Přijatý Empty Re: Kuklik-Warrior - Přijatý

Příspěvek  Carn Mon Dec 27 2010, 11:12

Přihláška pěkná když ted Horry nehraje tak si myslím že nneí problém udelat misto jednomu fury warrovi jsem PRO

Carn

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 07. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Kuklik-Warrior - Přijatý Empty Re: Kuklik-Warrior - Přijatý

Příspěvek  chilli Mon Dec 27 2010, 13:09

Moze byt Smile
chilli
chilli

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 12. 10
Age : 36
Location : KOSICE

Návrat nahoru Goto down

Kuklik-Warrior - Přijatý Empty Re: Kuklik-Warrior - Přijatý

Příspěvek  Ariel Mon Dec 27 2010, 17:23

PRO
Přijat
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

Kuklik-Warrior - Přijatý Empty Re: Kuklik-Warrior - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru