PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DEATHEVER - Warrior - Přijatý

3 posters

Goto down

DEATHEVER - Warrior - Přijatý Empty DEATHEVER - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Deathever Fri Nov 26 2010, 20:47

1. Nick tvé postavy: DEATHEVER

2. Tvůj level: 80


3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec): Warrior - Main Protect / Off všeličo Very Happy momentálne Arms


4. Kolik ti je?: 22


5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: 3-4 roky ( na twinstare som od zaciatku Very Happy )


6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): na TS full BC raidy / na wotlk všetko čo je otvorené okrem EyE 25 a 0S +3 Very Happy


7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen: tak začínal som v guilde TROA ktorá už asi neexistuje a z nej vznikla Fortune Hunters ktorej som sa postupom času stal aj Guild master ale po prechode 9 hračov na offik ( všeci officeri :/ ) som ostal na guildu sám s "manželkou" Very Happy v ktorej to už znovu nemalo zmysel takže som ju "rozpustil" a som teraz na voľnej nohe Very Happy


8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se): všetko mám Smile


9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu): hrajem prevažne večer a hlavne víkendy (najviac nedela) ale dufam ze by som mal moznost si to prisposobit na sobotu Very Happy


10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese): http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Deathever
35 076 HP / 24 413 armor / 76,18% avoidance - bez buffou, 4300 GS
Profese: JWC + BS len kvoli socketám z BS a epic gemy z JWC Very Happy


11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět):
momentálne mám ročnú pauzu od Stavebnej fakulty v Bratislave (vyhodili ma no čo už Very Happy) takže pracujem v stavebnej firme Very Happy


12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a): nic moc len take pokusy a skušania talentov na instant realmoch Very Happy


13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe): Som skoro ženatý Very Happy a bývam v Bratislave spolu s "manželkou" + ostatný Very Happy (ona tiež hraje wow) pracujem , hrajem a pijem Very Happy toť v skratke Very Happy kto ma nepozná nevie Very Happy


14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: Sacamantecas, Drfaustus a neviem prečo ale mám vo friend liste Penzistu Very Happy:D


15. Další postavy na phobosu: Dyt 19lvl - twink priest, xxxxxx lvl 1 - na aukciu v SW Very Happy
Deathever
Deathever

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 26. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

DEATHEVER - Warrior - Přijatý Empty Re: DEATHEVER - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Horry Sat Nov 27 2010, 09:54

Dnes bude Přijat.
Horry
Horry

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 04. 10. 10
Location : Teplice - Bílina

Návrat nahoru Goto down

DEATHEVER - Warrior - Přijatý Empty Re: DEATHEVER - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Aqulween Sat Nov 27 2010, 09:58

PRO

Nejsem si jist, ale tvůj nick mě něco říká. A myslím že v dobrém, někdo se stejným nickem byl se mnou v guildě na onlinegamers.cz. Ale možná to je shoda nicku.

Takže Basketball doufám, že tě budeme moct nabrat.
Aqulween
Aqulween
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 03. 10. 10
Location : Czech Republic, Liberec

http://www.payback.webnode.cz

Návrat nahoru Goto down

DEATHEVER - Warrior - Přijatý Empty Re: DEATHEVER - Warrior - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru