PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

warrior rumplcimprca - Nepřijatý

2 posters

Goto down

warrior rumplcimprca - Nepřijatý Empty warrior rumplcimprca - Nepřijatý

Příspěvek  rumplcimprca Fri Dec 10 2010, 14:29

1. Nick tvé postavy: rumplcimprca


2. Tvůj level: 80


3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec): pvp arms pve furry 18/53/0


4. Kolik ti je?: 15


5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: 3,5roku


6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): bc sem hral asi rok mel sem 70balance druida pak sem sel na wotlk ten hrjau ted tak 2,5roku za warra jrn


7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen: byl sem v guilde LIGHT in the dark times vyhodili me protoze se jim nelibilo ze krituzuju jejich raid progress, nedali eoe 25, v naxxu uz meli nake bosse zabite a davali to 2h a ani kelthuzada nedali


8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se): ts3 mam ale nak mi blbne neni problem preinstalovat mikrofon mam ale nefunkční mame 6ti mesicni stene a kouse vse co najde....


9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu): hraju skoro furt , jen pondeli a streda prijdu okolo 8me


10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese): mam 3valo,armagedon deaths bite 2ringy 213lvl na pve bohuzel mam v pve equipu naky pvp ale snazim se nabrat pve http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Rumplcimprca


11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět): studuji 8lete gymnazium 4tym rokem


12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a): narnias, equilibrium tam sem hral jen chvili byl to jeden z mich prvnich serveru


13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe): popravdě nevím co mám psát, je mi 15delam taekwondo sem pravdepodobne zavisli na wow rad se ve wow zlepsuju a rad si necham poradit


14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: ne


15. Další postavy na phobosu: nejsou

rumplcimprca

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

warrior rumplcimprca - Nepřijatý Empty Re: warrior rumplcimprca - Nepřijatý

Příspěvek  Horry Fri Dec 10 2010, 15:09

Nepřijat warru mam stop stav Smile
Horry
Horry

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 04. 10. 10
Location : Teplice - Bílina

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru