PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Simiq-Warrior

Goto down

Simiq-Warrior Empty Simiq-Warrior

Příspěvek  Simiq123 Thu Jan 06 2011, 11:13

1. Nick tvé postavy: Simiq


2. Tvůj level: 80


3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec): Warior...Arms //Prot http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Simiq


4. Kolik ti je?: 15


5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: WoW hrajem od TBC cize nejakych tych 5 rokov naucil ma to brat a odvtedy drtime Smile


6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): Skusenosti mam od TBC az po WOTLK ...cize TBc full clear HC aj raidy Wotlk full HC aj raidy ... Na Ulduar sa prave pripravujem:)


7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen: Prva guilda bola Guards of destiny super guilda skvely kolektiv bola to guilda pre expiacich...ako lvl 80 som otial odisiel aby som sa naucil nieco noveho zo sveta 80:) Prestupil som do Orc on my Fork ...nachytal som zopar EQ naucil sa taktiky ...ale bohuzial sa guilda po odchode GuMka rozpadla...


8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se): Mikrak mam...VnT,TS3,Mumble je samozrejmost ...ak by to nevadilo nerad rozpravam.


9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu): Hrajem povedzme kazdy den...od rana do rana Smile Dakedy mam ale zaracha abo daco do skoly vtedy som suspenzovany ale nieje to nic dlhsie ako par hodin:)


10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese): Arms-3650 Prot.3800 http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Simiq Profesie BS.445 Minning 450 (full)


11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět):No Byvam v Bratislave kde aj studujem na zakladne poslednym rokom:) Ale jak to tak vydim tak prepadnem ...(moc vela casu pri WoW) Very Happy


12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a): Hral som na Servery Ancestors mal osm tam Orca warra lvl 70 full Epic EQ tam som sa naucil zanho hrat...GM sa na ten server vykaslal a od vtedy tam hraje zhruba 5 ludi ...a aj to je horda a ali spojene...Skoda...bol to skvely server.


13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe): Volam sa Viktor...Mam 15 rokov Byvam v Takej malej dedinke(zapadakov) Very Happy studujem na zakladne ... Planujem ist na Strednu skolu Polygraficku.


14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: Zatial som nemal cest s poznat nikoho z guildy...ale rad by som z poznal a nabudol novu znamost...


15. Další postavy na phobosu: No moj warr je moja jedina postava potom mam este alta Dr00da lvl 19 (twink) ale to sa ani nerata Smile

A to je o mne asi tak vsetko...Diky za pozornost a dufam ze sa v hre stretneme:)

Simiq123

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 06. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru