PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buki - Warrior - Nepřijatý

3 posters

Goto down

Buki - Warrior - Nepřijatý Empty Buki - Warrior - Nepřijatý

Příspěvek  BukiTS Wed Nov 17 2010, 19:17

2. Tvůj level:80tka


3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec):
takze som warrior talenty PVE - Fury PVP Arms mam v bagu nejaky eq na protekt ale tak trip talenty niesu :p

4. Kolik ti je?:
17 dajme tomu ze uz 18 no :p

5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: uz to bude okolo 5 rokov hraval som na 1.12.1


6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): no tak skusenosti :p neviem chvalit sa nechcem ale tak viem co to PVP PVE za warra hram uz cez 3 roky takze ho mam 100% nastudowaneho..


7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen: expil som od 1 lvl v Dragon Balls potom som siel ked som doexpil do Meritum Sacrum kde som bol nejaky ten cas ale jednym casom mi zacalo lietat hlavov ako sa ma ju v starej g a este uz ani v MS to nebolo to co to byvalo tak som odysiel do dragon balls aj ked tma je 1x 80 aspon pokecat s kamaratmi ktory tam uz aj tak niesu teraz a eq nejde do predu tak hladam nejaku g kde sa budem dobre citit kde buddu v phoo ludia a dame aj nejaky ten raid :p


8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se): no mozem zalezi od situacie no ked mi stoji mama za hlavov tak ne ked treba bit ticho doma tak ne.. ale nemam s tym problem


9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu): Tak casto hrajem dost casto Very Happy ale tak na raidy.. ked sa da najist cas najdem si ale kazdemu sa neco moze do toho dostat ze nejde net a tak ale nejak obmedzenia nemam v skole som cca do 4 a wecer nejak max do pol 11 alebo do 10 tu mozem bit a aj tu som..


10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese):http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Buki
profese mal som Eng a min min som zrusil sprawil somsi JWL za 1 den sice som do toho pumpnul vela g Very Happy obe profky mam na skille dostacujucom co mi z nich treba z JWL najme velke jwlerske sockety :p


11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět):v pohode Smile studujem som tretiak ucim sa za kuchara :p


12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a): zacinal som fuu ako sa to volalo Blood Rise alebo nieco podobne ptoom som nejaky ten cas hraval na Gigafune Equilibriu a nejaky ten instant nekedy tusim :p


13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe):No myslim ze co to som uz o sebe napisal postupne v hore uvedenych otazkach no ale .. volam sa Boris narodeny 15 1 93 zalubi slovenska hadzana kalceto niesom z tych co idu zo skoly domov a nemaju kamaratow a ich zivot je PC a na zabavy nechodia a podobne ziju si svoj disco super priibeh nejak nesom hodobne orientovany na neco konkretne pocuvam proste co je pekne super pre usi :p


14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: no fu len tak z HCciek aelbo z BGciek ale tak ze osobne nie


15. Další postavy na phobosu: Razz Razz Vcielka (Moja Banka/Aukcia)(1lvl)(played 19 hour) :p

BukiTS

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 17. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Buki - Warrior - Nepřijatý Empty Re: Buki - Warrior - Nepřijatý

Příspěvek  Horry Wed Nov 17 2010, 19:20

proti, prihlaska muze byt sebelepsi warrioru tu mam dost, Hodně štěstí jinde
Horry
Horry

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 04. 10. 10
Location : Teplice - Bílina

Návrat nahoru Goto down

Buki - Warrior - Nepřijatý Empty Re: Buki - Warrior - Nepřijatý

Příspěvek  BukiTS Wed Nov 17 2010, 19:35

Horry napsal:proti, prihlaska muze byt sebelepsi warrioru tu mam dost, Hodně štěstí jinde
skoda ze nechapem vyrazu sebelepsi :p

BukiTS

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 17. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Buki - Warrior - Nepřijatý Empty Re: Buki - Warrior - Nepřijatý

Příspěvek  Aqulween Wed Nov 17 2010, 20:08

Moc pěkná přihláška, ale

- stav WARRů je plný

Omlouváme se, ale za tuhle class bohužel ne.

Rád bych řekl ano, ale nejde to. Možnosti A) změnit class B) najít jinou guildu
Mrzí mě to. PROTI - LOCK - NEPŘIJAT
Aqulween
Aqulween
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 03. 10. 10
Location : Czech Republic, Liberec

http://www.payback.webnode.cz

Návrat nahoru Goto down

Buki - Warrior - Nepřijatý Empty Re: Buki - Warrior - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru