PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starker - Warlock - Přijatý

4 posters

Goto down

Starker - Warlock - Přijatý Empty Starker - Warlock - Přijatý

Příspěvek  Starker Wed Dec 22 2010, 21:12

1. Nick tvé postavy: Starker


2. Tvůj level: 80


3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec): Warlock - PvE: Demon/Destro: 0/40/31, PvP: Destro: 0/17/54


4. Kolik ti je?: 15


5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: WoWko hraju asi 3 roky s nějakými pauzami


6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): Zkušenosti jenom z freeserverů. Nějaké zkušenosti z TBC. WotLK- Naxx, Ulduar - jenom někteří bossové, OS, EoE - ale na Twinstarů ještě jsem nebyl. Dokážu pochopit taktiky docela rychle (hlavně po wipu Very Happy)


7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen: Byl jsem v guildě Knights of Heaven. Odešel jsem kvůli málo chození guild raidů.


8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se): Mikrofon nemůžu používat protože mám něco pokažený v PC, ale TS mám.


9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu): Na WoWku jsem skoro každý den, až na chvíle kdy mám něco v realu Smile. Večerní raidy myslím, že by vycházeli do mého programu


10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese):
GS 3781
http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Starker
Staty: 2114 SP, 9% hit rating, 14% crit chance, 9,5% haste rating


11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět): Studuju 4. rokem na všeobecném gymnáziu


12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a): Might and Magic (teď Project Nemesis) - Equilibrium


13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe): Je mi 15, rád sportuju a spím Very Happy. Mám rád guild raidy a nemám rád lidi, co nerví když se nedáří v BG nebo dungu.


14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: Ne, neznám. Určitě si někoho s kým si pokecám Smile


15. Další postavy na phobosu: Ne nemám. Nejdřív si chci vytunit tuhle až pak budu přemýšlet o další

Starker

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 22. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Starker - Warlock - Přijatý Empty Re: Starker - Warlock - Přijatý

Příspěvek  Assanor Wed Dec 22 2010, 21:49

Prihlaska Docela Pěkná Smile a warlocku no nevim myslim ze mame par aktivnich ale ne moc .. jinak sem Pro

Assanor

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Starker - Warlock - Přijatý Empty Re: Starker - Warlock - Přijatý

Příspěvek  Icecoffee Thu Dec 23 2010, 01:23

PRO na TEST
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Starker - Warlock - Přijatý Empty Re: Starker - Warlock - Přijatý

Příspěvek  Ariel Thu Dec 23 2010, 21:36

PRO
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

Starker - Warlock - Přijatý Empty Re: Starker - Warlock - Přijatý

Příspěvek  Icecoffee Thu Dec 23 2010, 22:17

Po domluvě na TS jsi přijat, napiš si o inv
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Starker - Warlock - Přijatý Empty Re: Starker - Warlock - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru