PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stylzor - Hunter Přijatý

5 posters

Goto down

Stylzor - Hunter Přijatý Empty Stylzor - Hunter Přijatý

Příspěvek  stylzOr Wed Dec 01 2010, 22:09

1. Nick tvé postavy: stylzor


2. Tvůj level: 80 lvl


3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec): Hunter SV ( 5/15/51 ), BM ( 57/14/0 )


4. Kolik ti je?: 18 let


5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: +/- 2 roky


6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): Začínal jsem na starém, dobrém Mystiq.cz, z kterého jsem přesedlal na Anthorii a skončil na twinstaru. S koncem TBC skončila i má PvP '' kariéra '' , na WoTLK se věnuji pouze PvE. Zkušenosti co se týče TBC a WoTLK mam víc než dost, znalost všech dostupných instancí na Twinstaru, včetně raidů ať už 10/25 man.


7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen: Hardcore Company. Rozpad guildy. Sad


8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se): Nemám mikrofon, ale není problém si ho pořídit, TS3 mám, stejně tak ventrilo a mumble.


9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu): Podle potřeby. Wink


10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese): http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Stylzor LW / ENG


11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět): Již třetím rokem studuji elektroprůmku v Havířově.


12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a): Jak už jsem výše jmenoval Mystiq.cz, org, anthorie.


13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe): Jmenuji se Daniel, je mi 18 let a jsem z Havířova. Studuji 3. rokem elektrotechniku. Ve volném čase si s kámošema zajdem na hokej, do hospůdky nebo prostě zůstanu doma a skočím si buď na raid nebo do postele Very Happy Sleep . Rekreačně se věnuji hokeji a fotbalu. Basketball

14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: Zatím ne.


15. Další postavy na phobosu: mám altíka 80 lvl lock.

stylzOr

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 01. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Stylzor - Hunter Přijatý Empty Re: Stylzor - Hunter Přijatý

Příspěvek  Ybx Wed Dec 01 2010, 22:56

PRO
Ybx
Ybx

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 13. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Stylzor - Hunter Přijatý Empty Re: Stylzor - Hunter Přijatý

Příspěvek  Ariel Thu Dec 02 2010, 11:16

PRO
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

Stylzor - Hunter Přijatý Empty Re: Stylzor - Hunter Přijatý

Příspěvek  Icecoffee Thu Dec 02 2010, 21:08

PRO na TEST má stejný jméno jak já a má rád hokej Smile
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Stylzor - Hunter Přijatý Empty Stylzor

Příspěvek  Kellx Fri Dec 03 2010, 15:22

PRO - Přijat
"WoW should end as soon as possible, so people of mediocre intelligence can go back to their jobs and families."
Kellx
Kellx

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Stylzor - Hunter Přijatý Empty Re: Stylzor - Hunter Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru