PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

crossic - druid - Přijatý

5 posters

Goto down

crossic - druid - Přijatý Empty crossic - druid - Přijatý

Příspěvek  crossic Sat Dec 04 2010, 17:12

1. Nick tvé postavy: crossic

2. Tvůj level: v době podávání přihlášky 28 (do 14dní 80 Very Happy )

3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec): mainspec balance (offspec dle potřeby)

4. Kolik ti je?: 26

5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: 4roky

6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): progress naxx (60lvl), kz, bt, eye (70lvl), naxx, os, ud (80lvl), pvp zkušenosti do 70lvl resto, 80lvl balance

7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen: působil sem do minulého týdne na serveru blacksun, kde jsem prošel pár guild (kdo tam hrál, třeba ví Smile postupně sem byl v heaven heroes, bs friends a ukončil sem to v immortals - nejlepší pve guilda na daném serveru)

8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se): TS3 mám, pravidelně na něj chodím a kdo by to řekl...i mluvím Very Happy

9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu): u wowka sedím prakticky denně pokud to práce a těhotná přítelkyně dovolí, víceméně denně 6hodin+

10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese): vzhledem k levelu zatím nepodstatné Smile profese ench+jwc

11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět): v reálu pracuji u AČR jako profesionální guma Very Happy i když my u modrý části vojska jsme spíš antivojáci Smile

12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a): jak jsem psal výše, celé 4 roky jsem působil na blacksunu

13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe): o sobě? Smile sem komunikativní, rád v kolektivu, krom wowka mám rád auta (viz. www.crossic.com), občas trochu nervák, ale už se to lepší Very Happy

14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: neznám nikoho, ale rád působím v kolektivu inteligentních lidí schopných v raidu sundat co se dá, na vás mě přivedl spam více členů vaší guildy na worldu, osobně mě dost zaujalo, že jste jedna z mála guild co se pyšní složením 10mOS+3d což si osobně myslím, že je o dost těžší než 25m+3d


15. Další postavy na phobosu: zatím ne, ale až se dokopu s druidem na 80lvl, musím naexpit další arsenál postav, na BS sem měl 10x 80lvl Very Happy

Snad sem Vás alespoň nějak zaujal, pokud bude z vaši strany zájem a budu přijat, potažmo se pak najde někdo s pomocí na grind bude ze mě 80tka do týdne Smile Smile
crossic
crossic

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 12. 10
Age : 39

http://www.crossic.com

Návrat nahoru Goto down

crossic - druid - Přijatý Empty Re: crossic - druid - Přijatý

Příspěvek  Ybx Sat Dec 04 2010, 21:45

Ak mam pravdu povedať tvoja prihláška ma dosť zaujala a myslím si že ak do 14 dní dáš lvl 80 čo mi príde šialené tak budem PRO
Gear neni problém ten by si mal za jeden naxx nafarmený + skusenosti s ulduarom +1
Takže ak do 14 dní dáš lvl 80 som len PRO
Ybx
Ybx

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 13. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

crossic - druid - Přijatý Empty Re: crossic - druid - Přijatý

Příspěvek  Horry Sun Dec 05 2010, 10:36

PRO - mame jen jednoho balancera, do zálohy by ses nám hodil Smile
Horry
Horry

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 04. 10. 10
Location : Teplice - Bílina

Návrat nahoru Goto down

crossic - druid - Přijatý Empty Re: crossic - druid - Přijatý

Příspěvek  crossic Sun Dec 05 2010, 10:59

Ti dám do zálohy Very Happy nejsem zvyklej hrát druhý housle Very Happy a je super, že konečně ve wow potkávám někoho, kdo bydlí kousek ode mě Smile jsem původně z Oseka a teď bydlím ve Střelný...čili co by kamenem dohodil od Bíliny Smile
crossic
crossic

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 12. 10
Age : 39

http://www.crossic.com

Návrat nahoru Goto down

crossic - druid - Přijatý Empty Re: crossic - druid - Přijatý

Příspěvek  Icecoffee Mon Dec 06 2010, 19:48

PRO špeka (sovu) potřebujem
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

crossic - druid - Přijatý Empty Re: crossic - druid - Přijatý

Příspěvek  Ariel Tue Dec 07 2010, 14:19

Pokud dáš tu 80 rychlo, tak jsem PRO, přihláška dobrá, zajímavá a upřímně...s tím OS10+3 to není zase tak slavné, ale dali jsme ... Very Happy
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

crossic - druid - Přijatý Empty Re: crossic - druid - Přijatý

Příspěvek  crossic Wed Dec 08 2010, 10:30

Ariel napsal:Pokud dáš tu 80 rychlo, tak jsem PRO, přihláška dobrá, zajímavá a upřímně...s tím OS10+3 to není zase tak slavné, ale dali jsme ... Very Happy

Mno s guildou na předchozím sereru sme to progresoali 8 hodin než sme přišli na luxusní taktitku Smile

...k tý 80tce Smile jde to o něco maličko pomaleji, než sem čekal, docela Vám to tu padá, ale tak za played 1d5h mám lvl 40...což není tak strašný Very Happy
crossic
crossic

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 12. 10
Age : 39

http://www.crossic.com

Návrat nahoru Goto down

crossic - druid - Přijatý Empty Re: crossic - druid - Přijatý

Příspěvek  crossic Thu Dec 09 2010, 15:33

Se mi to trochu zpomalý Very Happy teď sem se dozvěděl, že na 60% budu mít kluka ... musím to jít zapít Very Happy
crossic
crossic

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 12. 10
Age : 39

http://www.crossic.com

Návrat nahoru Goto down

crossic - druid - Přijatý Empty Re: crossic - druid - Přijatý

Příspěvek  Ybx Wed Dec 15 2010, 00:00

crossic napsal:Se mi to trochu zpomalý Very Happy teď sem se dozvěděl, že na 60% budu mít kluka ... musím to jít zapít Very Happy
gratulujem
Ybx
Ybx

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 13. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

crossic - druid - Přijatý Empty Re: crossic - druid - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru