PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihlaška Ellan priest - Přijatý

2 posters

Goto down

Přihlaška Ellan priest - Přijatý Empty Přihlaška Ellan priest - Přijatý

Příspěvek  kulda123 Sun Dec 26 2010, 13:48

1. Nick tvé postavy: Ellan

2. Tvůj level: 80

3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec):
Priest, jsem holy, off talenty mam discipline

4. Kolik ti je?:15

5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?:
Hraju asi 3 roky, ale vzdy je co zlepšovat Smile

6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE):
TBC znam naspamet a vyborne. WotLK sem se tepr začal učit ale zakladni znalosti určitě mam.
v PvE jsem healer, a jelikož jsem za priesta heala hral pokazde a vsude tak ho celkem ovladam.
v PvP jsem taky heal, tam je co zlepšit ale taky cekem ovladam.

7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen:
byl jsem v guilde We are primitve people, kde mi nevyhovovalo ze bylo malo lidi online a malo se raidovalo.

8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se):
Mikrofon mam, TS3 taky mam Smile

9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu):
hraju každy den pokud se nevyskytne problem, jinak raidy o vikendu a prazdninach muzu zustat klidne do 2 hodin rano. ovšem ve všedni den se muzu zdrřez do 10ti max do 10:30

10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese):
muj EQ je rare/epic par raidu uz sem sel ale žadna slava, :http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Ellan

11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět):
V realu jsem student 1. ročniku SPŠ Stavební

12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a):
hral jsem na czechwowu.cz ale byl to hrozny kde nic nefungovalo a byl zazrak tam neco vyexpit, ale mel jsem tam taky priesta taky holy... a potom na radu znameho jsem přešel na Twinstar

13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe):
Mé jméno je Dominik Kašpar, je mi 15 let, žiju ne zlínském kraji ( vesnice hovězí blízko města vsetín) o wow se zajimam uz od 13ti let. jsem na středni škole. dokažu se rychle učit a přizpusobit novym vecem.

14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: ja z guildy neznam nikoho, ale videl jsem na worldu ze delate nabor, a tak me napadlo ze ste dobra guilda. mozna ze nekoho znam ale nevim ze je u vas Very Happy

15. Další postavy na phobosu:
Planuji určite delat dalsi, ale az podle toho jaka class se bude guilde hodit

Ellan




.

kulda123

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 26. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihlaška Ellan priest - Přijatý Empty Re: Přihlaška Ellan priest - Přijatý

Příspěvek  Ariel Sun Dec 26 2010, 14:37

Já jsem určitě PRO, ale prozatím ty raidy nejsou moc slavné o svátcích...
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru