PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budoucnost guildy

+3
Assanor
chilli
Ariel
7 posters

Goto down

Budoucnost guildy Empty Budoucnost guildy

Příspěvek  Ariel Thu Dec 23 2010, 19:26

Situace se má takhle.
Aqulween, jako první GuM už moc nehraje a dal GuMa Ragimu. Horry odešel, za ním Ybx.
Assanor s Ragim se dnešního dopoledne rozhodli spojit se s pro mě neznámou guildou The Nightwish, po chvilkovém protestování a vášnivé debatě na Gchatu vzal Ragnarr situaci pevně do rukou a leavnul guildu. GuMa dal mě.
Takže...dal bych prozatím přes svátky trošku uvolnění a ostatním prostor na promyšlení.

První možnost: Máte chuť a nechcete naši, teď sice trošku pochroumanou, ale pořád nějakou komunitu jen tak nechat, zabrat pořádně a udělat z PayBack zase pořádnou guildu plnou pohody, ve které to šlape.

nebo

Druhá možnost: Jste z toho už tak otrávení, že to všechno necháte a odejdete do jiné guildy. Nikdo nikomu nic nevyčítá a nakonec PayBack rozpustíme úplně.

Rozhodněte se, napište svůj názor, hlavně slušně a klidně.
Užijte si svátky a mějte je pohodové a krásné, a dobrý start do nového roku.

S pozdravem Ariel. (ani prášek, ani mořská víla, neskloňuje se to)
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

Budoucnost guildy Empty Re: Budoucnost guildy

Příspěvek  chilli Thu Dec 23 2010, 19:50

takze stale sa da nieco spravit.... ale ako som dnes zistil treba zamedzit provokativnym a cinickym pripomienkam... je to jednoduche preco : vytaca to hlavne vedenie do nepricetnosti.. stale sa tu niekto o nieco snazi ale mensie ranky si stale doberaju vedenie a komentuju hoc mozno nevedia co sa tam deje... za dalsie ak sa nenajde dostatocny pocet ludi z vedenia aby nieco dal do kopy musi to urobit aj jednotlivec ci 2 ludia.... takze odchody urcite nie a zacat davat do kopy vsetko a nie podrazat nohy si navzajom....

PS: nedivte sa ze nechodime raidy a fakt ledva zlozime Naxx 10
chilli
chilli

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 12. 10
Age : 36
Location : KOSICE

Návrat nahoru Goto down

Budoucnost guildy Empty Re: Budoucnost guildy

Příspěvek  Assanor Thu Dec 23 2010, 21:24

Uz sem v teto guilde celkem dlouho a vim ceho je schopna a nechtel bych ji rozpoustet ... Lidi odchazeji a zase prichazeji nevim co z toho delat ... ano pokusil sem se guildu zase nahodit tim ze sem dohodl spojeni guild.... klidne se pokusim opet nahodit guildu ale predtim nez to udelam zeptam se GUILDY ... a se s volenim noveho GuMa Ariela ... takze zalezi na vas

Assanor

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Budoucnost guildy Empty Re: Budoucnost guildy

Příspěvek  Icecoffee Thu Dec 23 2010, 22:33

Na začátek bych jen uvedl, že děkuju Arielovi za napsaní tohohle topicu..Jak jste si již všimli, hodně lidí tyhle problémy vnímá jakože se guilda rozpadá..já nikoliv..a takový lidi já nazývám SRABY..dobře..měli jsme tady problémy s GuMem..Ragy Gumátora přijal celkem v pohodě..snažil o další chod guildy, to že dneska s Assanorem udělali něco s čím měli počkat na ostatní bych nebral zas tak vážně..jsme jen lidi a je lidské chybovat..a rozhodně jsem PRO v guildě nadále pokračovat a zkusit to opět rozjet ve velkým stylu..první věc co bych udělal tak bez ohledu kdo to je, nebo co pro guildu udělal a bez udání důvodu absence vykickoval hráče co jsou offline více jako 14 dní..a také pokickoval hráče co mají menší lvl než je 80(výjimkou je alt)..
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Budoucnost guildy Empty Re: Budoucnost guildy

Příspěvek  chilli Thu Dec 23 2010, 22:38

preco low kick ? ee sak in flames este je ? ak j tak spravit z in flames farmu... a chod musi pokracovat... a jasne urychlene riesenia nie su naj ale treba si uvedomit ak len 2 ludia su on line z vedenia a chcu to rychlo riesit inac to mozno neslo.... mozno maly na to svoj dovod Smile
chilli
chilli

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 12. 10
Age : 36
Location : KOSICE

Návrat nahoru Goto down

Budoucnost guildy Empty Re: Budoucnost guildy

Příspěvek  Onkuty Thu Dec 23 2010, 22:40

Sem tu asi 2dny ale přišel sem do myslím vyrovnané a pevné gildy kterou by jen tak něco nemelo rozhodit..Smile) Very Happy
Prosím pokračujte dále lebo se konečně trochu uvelebuju a nechcu zase někde psát přihlašků Very Happy:))
A podme nejaky ten 25man konečně :DxD:D (ale až po víkenu, bo sem zase dostal 3denní ban za lootovańí truhly v buble) :DxD:D:D

Onkuty

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 20. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Budoucnost guildy Empty Re: Budoucnost guildy

Příspěvek  Flynn Fri Dec 24 2010, 00:22

Ahoj, první bych se chtěl omluvit že poslední dobou nejsem moc online...Vánoce,dárky,škola atd... A k našemu problému. Byl bych také moc rád kdyby jsme to zas dali do hromady, za tu dobu co tu jsem jsem si už zvykl na ten kolektiv tady a nerad bych se seznamoval s novýma lidma v nějaké další guildě... Myslím že už jsme jako guilda přežily mnoho věcí. Hned když jsem přišel tak byli nějaké problémy 2 týdny jsme nesložily skoro žádnou 25ku (měli jsme problémy) , ale pak myslím že se do toho vložil Aqulween a několik týdnů probíhalo vše hezky hladce to jsem i rád chodil raidy, protože to nebyla žádná dřina, pořád jsme se zlepšovali jak v časech tak v kolektivu, nikdo nedělal problémy nebo tak. Poté se něco stalo Aqulwenovy ( něco s počítačem nebo nevím co to bylo... ) , ale plně to převzal Horry a stále vše fungoval pěkně... Poslední 2 týdny už jsem cejtil něco, že to není v pořádku, měli jsme znovu problémy skládat raidy. Nějakou dobu jsem nehrál aktivně každý den a pk jsem si všiml že leavnul Ybx, to mi nějak nevadilo, ale vůbec jsem neviděl Horryho... On skončil nebo co se stalo? Přestoupil do jiné guildy nebo si jen dává pauzu? Prominte že se ptám, ale fakt nevím Very Happy Mno a dnes přijdu a Assanor něco o tom že jsme se spojily s nějakou guildou, to mě docela dost zarazilo... A když jsme se s arielem začali vyptávat o co jde trošku víc do detailů tak to skončilo že Raggy leavnul a Assanor šel offline aby se nemusel vyjadřovat. Jediné co jsem z toho pochopil je, že to spojení domluvily jen 2 lidé Assa a Raggy . To mi přijde hodně špatné. Jako guilda jsme kolektiv a mělo by se to řešit v celé guildě... (Apon mezi Officerama a CLkama) Nebo tady na foru třeba ve formě hlasování a ne to rozhoudnout ve dvou lidech.

Jinak souhlasím s Icecoffem s tím že by se mělo začít tím že se guilda pročistí od ''odpadu'' . To znamená neaktivní hráči a také hráči pod lvl 80... Jsme guilda která se chystá na Ulduar a chodí raidy pro lvl 80 proto mi přijde zbytečné mít v guildě hráče co mají např. lvl 40 , nevím čím by nám do toho progressu přispěli když s takovym lvlem můžou chodit akorát tak Deadmines...

Tohle je mé vyjádření... Myslím že už jsme podobné věci zvládli, tak proč to znovu nezkusit...udělá se pořádek v guildě a můžeme se zase dál proplétat raidama a dungama jako kolektiv ! Arielovy věřím a budu doufat že se to všechno srovná a budeme pokračovat dál. ( Byl bych moc rád )

Z toho vyplývá, že jsem pro 1. možnost a rozjet to tu znovu na plný koule Wink

Guard Flynn

Flynn

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 05. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Budoucnost guildy Empty Re: Budoucnost guildy

Příspěvek  Ariel Fri Dec 24 2010, 09:42

Assanor šel offline, protože musel na trénink Wink Jinak souhlasím pánové.
Horry psal do absence, takže koukat na fórum je dobrá věc Wink
Každopádně, jsem pro držet se našich jasných pravidel a zásad, se kterými jsme sem šli...
A to jsou: Profi skilled guilda, která drtí raidy. 80 lvly only.
Pro lowky jsem pořád ochotný nabídnout In Flames, kde jsem, k velkému paradoxu také GuMem (lol co?)
S absencí je to jasná páka, ale po tom, co mě jebal Kellx za to, že mu příjimám a kickuju huntery (co jsou měsíc i DVA! offline) a že se mu seru do práce CLka, tak jsme požádal o demote, protože na takové věci už nemám nervy... No a heleme se, jsem GuM. Bohužel, mám teď tolik zkoušek, že se z toho asi pokakám a možná ani neudělám školu. Takže tady nebudu na 100%, ale po změně situace se přeci jen budu angažovat.
Očekávám trpělivost, snaživost a lidský přístup.
1. krok je rozdat CLka a domluvit se na celkové strategii guildy (koho nabírat apod) Pokud vím, tak nám chybí skoro půlka class leaderů... Mám vás celkem rád a když už jsem v nějaké guildě, tak jen tak neleavnu.
Osobně bych apeloval na to, že nějaké přemlouvání, nebo snažení se dotáhnout ty, co leavli, není dobrý nápad. Zvládneme to i tak Smile
Krásné svátky Smile
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

Budoucnost guildy Empty Re: Budoucnost guildy

Příspěvek  Horry Sat Dec 25 2010, 10:22

Coffee.. to mě kickněte rovnou Very Happy
Horry
Horry

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 04. 10. 10
Location : Teplice - Bílina

Návrat nahoru Goto down

Budoucnost guildy Empty Re: Budoucnost guildy

Příspěvek  chilli Sat Dec 25 2010, 20:16

Ako .. ako chceme zocelit guildu opet s nou nieco spravit ked : 1. sa davaju ludia medzi sebou do ignore pre malichernosti ?
2. Ked ignorujete vyzvy na raidy.. hoc len 10 many ale lepsie nez nic..
3 Log out ked sa nieco sklada...
4 Radsej trcite v BG ako s guildov na raide / hc ......
ako viem toto ma byt pve guilda a nie PVP Evil or Very Mad a Novy hraci ani nenapisu nikomu nic.. a zatial som sam nevidel aby sa zapajali do niecoho.... cest vynimkam.. tak ako dalej ? Shocked takto to urcite nemoze ist... No
chilli
chilli

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 12. 10
Age : 36
Location : KOSICE

Návrat nahoru Goto down

Budoucnost guildy Empty Re: Budoucnost guildy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru