PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vinsier - Paladin - Přijatý

4 posters

Goto down

Vinsier - Paladin - Přijatý Empty Vinsier - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Onkuty Mon Dec 20 2010, 16:30

1. Nick tvé postavy: Vinsier


2. Tvůj level: 80


3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec): class Paladin (Retri-main, Prot-off)


4. Kolik ti je?: 16


5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: 4roky


6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): Krom ICC a Ulduaru znám všechny taktiky i z TBC raidů a dungů. Jinak se dá říct že se vyznám na obou datadiscích.


7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen: My z kačerova (odešel jsem z důvodu sporu s GuMem který špatně rozděloval loot) Very Happy:D:D


8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se): Mikrofon nemám.. Ale TS3, VT i Mumle.. takže kdyžtak můžu poslouchat.


9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu): Přez týden většinou až po 5-6 hodině ( přez víkend a o prázdniných však jak jen chcu.., většinou non-stop) :DxD


10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese):Retri - Full Valorous(dobře osocketovaný) wep. Armagedon s Bersekeringem a další.. Prot - 3Valorky a zbraně z COS a UP hc(takový ten tankovací základ) http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Vinsier - ukazuje blbě talenty a aichivy


11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět): Studuji na střední škole teleinformatiky v Ostravě. Tento rok navštěvuji 1ročník.


12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a): Hrál jsem dřív na Sargerasu(Onlinegamers.cz) než se spojili do Narniasu a poté když už i Hawkey odešel a založil Twin tak sem tu přešel.


13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe): WoW hraju 5-4 let s menšímy přestávkami. Začínal sem na Onlinegamers.cz konkrétně serveru Sargeras. Postupně jsem nabýval zkušenosti ze světa Warcraftu. Nevím co víc napsat :DxD Sloh mi nikdy nešel Razz


14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: Myslím že ne, nikoho.


15. Další postavy na phobosu:Vintus


Onkuty

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 20. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Vinsier - Paladin - Přijatý Empty Re: Vinsier - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Assanor Mon Dec 20 2010, 16:42

No prihlaska docela dobry... Cool vypadas na dobryho a zkusenyho hrace takze ja sem PRO

Assanor

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Vinsier - Paladin - Přijatý Empty Re: Vinsier - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Icecoffee Mon Dec 20 2010, 18:17

Přihláška ušla...jsi tu hodně často, to je dobrý...já jsem PRO
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Vinsier - Paladin - Přijatý Empty Re: Vinsier - Paladin

Příspěvek  ragnarr Tue Dec 21 2010, 20:36

som RPe retardina portebujeme...
ragnarr
ragnarr

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Vinsier - Paladin - Přijatý Empty Re: Vinsier - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Icecoffee Wed Dec 22 2010, 19:12

Přijat..
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Vinsier - Paladin - Přijatý Empty Re: Vinsier - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru