PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ybx - Odchod

3 posters

Goto down

Ybx - Odchod Empty Ybx - Odchod

Příspěvek  Ybx Sun Dec 19 2010, 01:37

Zdravím všetkých hráčov ktorým budem aspoň trochu chýbať ak sa vobec nejaký taký nájdu.
Rozhodol som sa odísť z guildy pretože odkedy GuM tj Aqulween prestal chodiť na raidy a aspoň trochu sa starať o guildu zostal na všetko skoro sám Horry a keď už Horry končí mám taký pocit že ďalej to nemá zmysel , už len dnešný nezložený Naxx kedy bolo online 19 ľudí a musel to sa pokúšať zložiť sám Ragnarr..
Najhoršie bolo sa pre mňa rozhodnúť medzi tým , čo bude najlepšie avšak uvedomil som si že nikomu skoro nebudem chýbať ale naopak vy mne áno a už len to že v ťažkých chvíľach odísť z guildy ako CL priestov musí byť nefér ale bohužial je to moje rozhodnutie..
Nebudem sa zbytočne rozpisovať aj tak to skoro nikto nebude čítať jediné čo som týmto topikom chcel povedať je že mi budete strašne moc chýbať každý jeden hráč z guildy boli ste úžasný a ďakujem vám že som mohol hrávať svamy a zažiť niektoré zábavné chvíle a ďakujem za všetko čo ste pre mňa urobili.
Zbohom Elvis.
Ybx
Ybx

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 13. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Ybx - Odchod Empty Re: Ybx - Odchod

Příspěvek  Ariel Sun Dec 19 2010, 20:06

Tvé rozhodnutí. Respektuju, ale neříkám, že souhlasím, každopádně měj se dobře, hodně zdaru, nejen ve WoW a také děkujeme.
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

Ybx - Odchod Empty Re: Ybx - Odchod

Příspěvek  chilli Sun Dec 19 2010, 23:24

nie som s vami dlho ale je to skoda prist o priesta a este k tomu equipnuteho.. ale aj ja som opustil guildu v tazkych casoch tak nemoralizujem Very Happy
chilli
chilli

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 12. 10
Age : 36
Location : KOSICE

Návrat nahoru Goto down

Ybx - Odchod Empty Re: Ybx - Odchod

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru