PayBack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá

5 posters

Goto down

VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá Empty VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá

Příspěvek  Vikizienka Mon Nov 29 2010, 22:05

1. Nick tvé postavy: Vikižienka


2. Tvůj level: 80


3. Povolání (class + jaké talenty, případně off spec): Mage - Main Frostfire / Off AoE fire


4. Kolik ti je?: 24 Razz


5. Jak dlouho hraješ World of Warcraft?: Od začiatku Twinstaru (2 roky) Smile


6. Zkušenosti (BC, WOTLK/ PvP/PvE): Všetky BC raidy okrem T6 raidov ( nestihla som kvôli farmeniu reputacií pre Deathevera Very Happy ), všetko čo je na TS dostupné okrem EoE 25 a OS +3 . PvP nemám rada, lebo to neviem Razz (chválabohu mám už všetkých PvP montov Very Happy)


7. Ve kterých guildách jsem byl(a) dřív, popřípadě proč si odešel nebo, proč si byl vyhozen: začínala som hrať v guildách, ktoré už neexistujú Dies Irae, Dark Hunters a TROA, z ktorej vznikla Fortune Hunters kde sa sa postupom času stala Officerkou (GuMa som odmietla, ale aj tak GuM ostal v rodine , keďže Deathever je môj "manžel" Very Happy)

8. Mám mikrofon/mohu mluvit na TS3/stáhnu si ho(mluvit není povinné,ale cení se): mám / mohu / stáhnu Very Happy


9. Jak často hraju, a jak dlouho tu můžu být (ohledně některých večerních raidu): kedže ma 2x vyhodili z VŠ, tak asi dosť často Very Happy a dokážem si naplánovať čas tak, aby som na raid prišla Smile


10. Tvůj EQ (odkaz na armory, staty + profese): http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Vikizienka
1822 SP, 25% crit unbuffed
Enchanting, Tailoring, Cooking, Fishing, First Aid - všetko FULL

11. Dělám v reálu (pokud škola, tak co studujete a jakým rokem, není povinné odpovědět): študujem na Slovenskej Technickej Univerzite v Bratislave, Stavebnej Fakulte, Technológie a manažérstvo stavieb, 3 ročník, ale 5ty rok Razz


12. Na kterém dalším WoW realmu jsem hrál(a): na žiadnom Smile


13. Napiš nám krátký příběh o sobě(čím více tím lépe): Som skoro vydatá a bývam v Bratislave spolu s Deatheverom, ale pochádzam z východného Slovenska (ŠariŠ - srdcom východniar Surprised) študujem, pracujem a užívam si život Smile


14. Znáte někoho z guildy? Pokud ano, tak koho: Deathever, Sacamantecas a poznám pár hlasov z Deatheverovho TeamSpeaku Very Happy


15. Další postavy na phobosu: 64 lvl NE druid, 40 lvl human rogue, 11 lvl NE priest, 8 lvl gnome mage, 4 lvl udread rogue, 2 lvl dwarf hunter, 1 lvl human priest Razz a na Deimose mám moju menovkyňu lvl 2 Smile

Vikizienka

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 29. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá Empty Re: VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá

Příspěvek  Horry Tue Nov 30 2010, 10:45

Deathever se mi už pochlubil, docela kuriózní věc, rodina v RL i rodina ve Wow Smile, já jsem pro, a v tom vypisování altů, jsi zas tak podrobná být nemusela Very Happy
Horry
Horry

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 04. 10. 10
Location : Teplice - Bílina

Návrat nahoru Goto down

VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá Empty Re: VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá

Příspěvek  Ybx Tue Nov 30 2010, 12:50

Prihláška dostačujúca PRO
Ybx
Ybx

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 13. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá Empty Re: VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá

Příspěvek  Icecoffee Tue Nov 30 2010, 14:18

PRO málo holek v guildě
Icecoffee
Icecoffee

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 03. 10. 10
Age : 31
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá Empty Re: VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá

Příspěvek  Ariel Tue Nov 30 2010, 18:42

Icecoffee napsal:PRO málo holek v guildě


Ice nemá koho balit olol ...

PRO
Ariel
Ariel

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 06. 10. 10
Location : Olomouc/Karviná

Návrat nahoru Goto down

VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá Empty Re: VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá

Příspěvek  Horry Sat Dec 04 2010, 09:06

Přijata - lock and move
Horry
Horry

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 04. 10. 10
Location : Teplice - Bílina

Návrat nahoru Goto down

VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá Empty Re: VIKIŽIENKA - Mage - Přijatá

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru